KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204057
nr 1420 4057
Kliuchnikov, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 39x44, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:19:54
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr